Nr referencyjny

Magister farmacji

Dodano

25 sierpnia 2016

Miejsowość

Irlandia

Branża

Farmacja / Biotechnologia

Ilość miejsc pracy

5

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta w Irlandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

• sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (magister farmacji) • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku magistra farmacji • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) • gotowość do pracy na terenie Irlandii na okres min. roku • gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej z przedstawicielami irlandzkiej agencji w Krakowie

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• ofertę pracy dopasowaną do doświadczenia i umiejętności kandydata • możliwość pracy w wybranej przez siebie lokalizacji na terenie Irlandii • stabilne zatrudnienie • atrakcyjne wynagrodzenie