Nr referencyjny

Przewodnik w Kopalni Soli Wieliczka

Dodano

4 października 2016

Miejsowość

Wieliczka

Branża

Turystyka

Ilość miejsc pracy

10

Kopalnia Soli WIELICZKA https://www.kopalnia.pl/ Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich, rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata. To także zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Zakres obowiązków

Oprowadzanie grup turystycznych

Wymagania

ukończony kurs dla przewodników biegła znajomość co najmniej jednego języka obcego (angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski) komunikatywnść pewność siebie łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

· ciekawą pracę w jedynym takim miejscu na świecie · elastyczny grafik pracy · spotkania z ludźmi z całego świata