Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Asystent Biura Zarządu/08/19

Dodano

13 sierpnia 2019

Miejsowość

Kraków

Asystent Biura Zarządu

Branża

Administracja biurowa

Nazwa stanowiska

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

BioSys zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych dla biznesu. Tworzymy i wdrażamy własne produkty: oprogramowanie zarządzające systemami kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz rozliczania etapów produkcji. Wykorzystujemy najnowsze technologie biometryczne jak również niezawodne i funkcjonujące od lat technologie RFID z wykorzystaniem kart zbliżeniowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Biura Zarządu

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • realizacja prac administracyjno– biurowych w oparciu o programy funkcjonujące w firmie • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej • obsługa bieżących zamówień dla funkcjonowania biura (artykuły spożywcze, biurowe, itp.) • obsługa programu księgowego z zakresu księgowania wpłat (po przeprowadzonym szkoleniu) • obsługa spotkań wewnętrznych i z kontrahentami • wsparcie i współpracę z innymi działami • inne bieżące obowiązki zlecone przez Kierownika Biura Zarządu

Wymagania

Oczekujemy: • chęci do pracy i nauki • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków • doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 0,5 roku) • rzetelności i terminowości • odpowiedzialności za powierzone zadania • bardzo dobrej organizacji pracy • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel) • zaangażowania, umiejętności pracy w zespole • znajomości j. angielskiego (w stopniu komunikatywnym) • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) • dostęp do pakietu medycznego (LuxMed), możliwość skorzystania z karty MultiSport • pracę w młodym zespole, w szybko rozwijającej się firmie • możliwość realizacji własnych pomysłów • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze • pracę stacjonarną w biurze - Kraków, okolice Nowego Kleparza • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."