KONSULTANT DS. NOWYCH TECHONOLOGII I TRANSFORMACJI CYFROWEJ WARSAW/06/23

Dodano

19 czerwca 2023

Miejsowość

Warsaw

KONSULTANT DS. NOWYCH TECHONOLOGII I TRANSFORMACJI CYFROWEJ WARSAW AND WROCLAW WRZESIEŃ 2O23

Branża

Doradztwo / Konsulting

KONSULTANT DS. NOWYCH TECHONOLOGII I TRANSFORMACJI CYFROWEJ WARSAW

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

43

Management Solutions jest międzynarodową firmą konsultingową, której podstawową misją jest świadczenie usług doradczych w zakresie biznesu, ryzyka, finansów, organizacji i procesów, ukierunkowanych zarówno na aspekty funkcjonalne, jak i wdrażanie technologii. Obecnie dysponujemy wielodyscyplinarnym zespołem (funkcjonalnym, matematycznym, technicznym) liczącym ponad 3200 specjalistów. Obsługujemy klientów z 42 biur (18 w Europie, 20 w obu Amerykach w 1 Afryka 2 w Azji i 1 w Oceania) w ponad 50 krajach w Europie, obu Amerykach, Azji, Afryce i Oceania). Więcej informacji na temat Management Solutions można znaleźć na stronie: www.managementsolutions.com.

Zakres obowiązków

Integracja z wyspecjalizowanym działem technologicznym Management Solution, skoncentrowanym na cyfrowej transformacji naszych klientów. Udział w projektach mających na celu opracowanie koncepcji i wdrożenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla złożonych problemów, które wymagają specyficznej i dogłębnej wiedzy na temat działalności klienta, w następujących obszarach: -Wdrażanie specjalistycznych technologii: definiowanie architektury, Big Data, tworzenie rozwiązań i wdrażanie narzędzi. -Strategia i zarządzanie IT: strategiczne plany IT, obsługa IT, -Zarządzanie Projektami (PMO), transformacja, organizacja i efektywność. -Zarządzanie ryzykiem i regulacjami: bezpieczeństwo cybernetyczne, jakość danych i zarządzanie danymi.

Wymagania

Szukamy kandydatów o następującym profilu Niedawni absolwenci lub studenci ostatniego roku. -Dobre wyniki w nauce. -Dojrzałość, odpowiedzialność i silna etyka pracy. -Pożądana jest znajomość innych języków. -Studia podyplomowe i/lub kursy specjalistyczne będą dodatkowym atutem -Zaawansowana znajomość języków programowania, baz danych i technik inżynierii oprogramowania. -Zdolność do szybkiego uczenia się. -Umiejętność łatwej integracji z zespołami wielodyscyplinarnymi.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy Ci możliwość dołączenia do firmy, która zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni rozwinąć swój talent: -Praca przy najbardziej prestiżowych projektach konsultingowych w branży, -dla największych firm, liderów na swoich rynkach, -obok czołowych przedstawicieli kadry zarządzającej w branży, którzy stawiają czoła wyzwaniom na poziomie krajowym i globalnym, -jako część wyjątkowego zespołu profesjonalistów, których wartości i kultura korporacyjna są wzorcem dla branży. Szkolenia -Plan ciągłych szkoleń, na które przeznacza się około 10% obrotów firmy. -Kursy wiedzy specjalistycznej, kursy ekspertów zewnętrznych, kursy umiejętności zawodowych i kursy językowe. -W ubiegłym roku nasi pracownicy odbyli ponad 250 000 godzin szkoleń w ramach ponad 575 kursów. Plan kariery zawodowej -Jasno określony plan kariery zawodowej. -Awans wewnętrzny oparty wyłącznie na zasługach. -Partnerski model zarządzania oferuje wszystkim profesjonalistom możliwość stania się częścią grupy partnerów firmy. Dodatkowa działalność -Uczelnie: utrzymujemy bliskie relacje z najbardziej prestiżowymi uczelniami na świecie. -Działania społeczne: organizujemy ponad 30 działań wspierających społeczność lokalną. -Klub sportowy: organizujemy turnieje wewnętrzne i zewnętrzne.