Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Prace pomocnicze przy produkcji/03/19

Dodano

26 marca 2019

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Prace pomocnicze przy produkcji

Branża

Produkcja / Praca fizyczna

Nazwa stanowiska

Prace pomocnicze przy produkcji

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

8

Opis firmy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Zakres obowiązków

proste prace pomocnicze w drukarni

Wymagania

- osoby pełnoletnie - chęć pracy w systemie zmianowym - mile widziany status ucznia bądź studenta

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- umowę zlecenie - pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 lub 22-6) - możliwość ustalenia elastycznego grafiku - możliwość pracy w weekendy - atrakcyjne stawki – 14,70zł/h brutto w dzień lub 17,38zł/h brutto zmiana nocna

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."