Nr referencyjny

ambasador/ka/02/2019

Dodano

13 lutego 2019

Miejsowość

Kraków, Nowy Targ

Ambasador/ka Marki

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

25

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Zakres obowiązków

• Informowanie pełnoletnich osób o wyrobach tytoniowych Klienta; • Zachęcanie do zakupów wyrobów firmy; • Wspieranie działań marketingowych firmy; • Przeprowadzanie ankiet wśród Klientów galerii handlowych, sklepów detalicznych oraz na renomowanych stacjach benzynowych.

Wymagania

• Wiek : ukończone 18 lat; • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci); • Praca od pon-sb, warunek wyrobienia 100 h w miesiącu – elastyczny grafik; • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta; • Umiejętność prezentacji i komunikatywność.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Atrakcyjną stawkę godzinową 15 zł/h netto + premia 8zł/h netto; • Program motywacyjny - miesięczne premie za dobre wyniki; • Możliwość awansu; • Możliwość dłuższej współpracy; • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie; • Gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy i artykuły promocyjne; • Elastyczny grafik - osoba sama wybiera godziny pracy, dostosujemy się do Twoich obowiązków.