Poznaj nas


Poznaj nas

b-SCK baner

Jesteśmy organizacją pozarządową, której misją jest towarzyszenie młodym ludziom w dokonywaniu świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych, wspieranie studentów i absolwentów w przechodzeniu z edukacji formalnej na rynek pracy. Wierzymy w  ideę budowania społeczeństwa opartego na wiedzy, dlatego rozumiemy potrzebę uczenia się przez całe życie.

jak działamy?

Connection

Łączymy pracodawców z osobami, które chcą pracować. Pomagamy wybierać adekwatne do potrzeb obu stron kanały komunikacji, publikujemy oferty, szukamy kandydatów również w sposób niestandardowy. Oferujemy profesjonalne wsparcie w rekrutacji.

Creation

Tworzymy bazę różnorodnych ofert pracy, praktyk i staży. Można z nich korzystać on-line na naszej stronie. Prowadzimy serwis ogłoszeń dotyczących ciekawych inicjatyw i konkursów, wymian międzynarodowych, projektów edukacyjnych, wolontariatu, w których zapraszamy do zdobywania różnorodnych kompetencji.

Cooperation

Współpracujemy z Akademickimi Biurami Karier, biurami wymian międzynarodowych, europejskimi agencjami, które oferują pracę, staże i praktyki oraz naukowe granty. Wiemy, co dzieje się na rynku pracy dla młodych ludzi w Małopolsce, śledzimy ważne serwisy, raporty i badania oraz mamy dobre relacje z publicznymi organizacjami, które odpowiadają za kształtowanie polityki zatrudnieniowej w regionie.

Consulting

Prowadzimy profesjonalne całożyciowe poradnictwo zawodowe, wspieramy osoby, które decydują się świadomie przejść przez proces zmiany i zaplanować swoją zawodową drogę. Widzimy wszystkie role naszych klientów, osobiste i rodzinne uczymy łączyć z karierą w sposób najbardziej sprzyjający ich rozwojowi. Wyrastamy z idei doradztwa socjodynamicznego, co oznacza, że pracujemy w duchu dialogu, szanując wartości i możliwości naszych klientów. Uczymy jak stać się autorem własnego życia zawodowego!

Naszym atutem jest profesjonalizm i elastyczne podejście! oraz poczucie humoru!

Zobacz prezentację