Nr referencyjny

analityktrendów/01/2017

Dodano

30 stycznia 2017

Miejsowość

Kraków

Analityk trendów rynkowych – Trader na rynkach finansowych i materiałowych

Branża

Inne

Analityk trendów rynkowych - Trader na rynkach finansowych i materiałowych

Ilość miejsc pracy

1

Handel kontraktami terminowymi, na waluty, indeksy i surowce na własnych rachunkach inwestycyjnych spółki. Misja Kształtowanie wśród pracowników pasji do poznawania narzędzi finansowych i działalności inwestycyjnych. Motywowanie do ciągłego rozwoju pracowników, budowanie dzięki ich zaangażowaniu sukcesów firmy.

Zakres obowiązków

Handel kontraktami terminowymi na waluty, indeksy i surowce na rachunkach inwestycyjnych należących do funduszu Spółki

Wymagania

Oczekiwania od kandydatów - wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, informatyczne) status absolwenta lub studenta - zainteresowanie rynkami finansowymi - zainteresowanie funkcjonowaniem rynku giełdowego i pozagiełdowego - ogólna wiedza w zakresie instrumentów finansowych i narzędzi informatycznych w tym zakresie - motywacja do ciągłego rozwoju - umiejętność pracy pod silną presją - umiejętność opanowania i zarządzania własnymi emocjami - dobra znajomość języka angielskiego - doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie - stałą umowę o prace po okresie próbnym - pracę w zespole nastawionym na sukces - atrakcyjną ścieżkę rozwoju dla osób, które przejdą proces kwalifikacyjny - szkolenia na koszt firmy