Nr referencyjny

analitykzjęzykami/12/2016

Dodano

16 grudnia 2016

Miejsowość

Rzeszów

Analityk ze znajomością języków obcych

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

1

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Zakres obowiązków

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: - wsparcie w procesie weryfikacji projektów pod kątem regulacji prawnych oraz wewnętrznych procedur Deloitte; - wyszukiwanie oraz analiza informacji; - weryfikacja danych projektowych w celu minimalizacji ryzyka; - ścisła współpraca z innymi jurysdykcjami w regionie Deloitte Central Europe; - sporządzanie raportów; - archiwizacja dokumentów.

Wymagania

Wymagania: - Studenci V roku lub absolwenci wszystkich kierunków; - Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego; - Dodatkowo znajomość przynajmniej jednego języka europejskiego (jednego z niżej wymienionych): albański, bułgarski, chorwacki, czeski, litewski, łotewski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, węgierski; hiszpański, francuski, niemiecki, włoski; - Mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych; - Dobra znajomość MS Office; - Osoba komunikatywna, dokładna i lubiąca pracę w zespole; - Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale praktyki w instytucji finansowej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; - Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych; - Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych; - Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku w przyjaznej atmosferze w jednej z największych na świecie firm doradczych świata.