Nr referencyjny

animator/11/2019

Dodano

5 listopada 2019

Miejsowość

Hiszpania

Animator Czasu Wolnego – Hiszpania

Branża

Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia

Nazwa stanowiska

Animator

Ilość miejsc pracy

30

Pro-Staff zajmuje się Animacją Czasu Wolnego w Turystyce w każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Szkolimy animatorów i rzetelnie przygotowujemy ich do zagranicznych wyjazdów. Jeśli kochasz podróże, uwielbiasz poznawać nowych ludzi, uśmiech nie znika Ci z twarzy, możemy zaproponować Ci zupełnie nowy świat!

Zakres obowiązków

Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

Wymagania

• Udział w castingu 18.01.2020 we Wrocławiu • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące, termin wyjazdu jest ustalany indywidualnie z każdym kandydatem • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem) • Poczucie humoru • Entuzjazm i kreatywność • Zdolności organizacyjne Doświadczenie NIE JEST KONIECZNE!!!

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Wynagrodzenie min. 4000 PLN netto miesięcznie (na rękę) • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie • Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi • Ubezpieczenie