Nr referencyjny

Animator Czasu Wolnego/08/2018

Dodano

9 sierpnia 2018

Miejsowość

Hiszpania

Animator Czasu Wolnego w Hiszpanii

Branża

Hotelarstwo

Nazwa stanowiska

Animator Czasu Wolnego

Ilość miejsc pracy

30

Ilość godzin w tygodniu

46

Pro-Staff zajmuje się Animacją Czasu Wolnego w Turystyce w każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Szkolimy animatorów i rzetelnie przygotowujemy ich do zagranicznych wyjazdów. Jeśli kochasz podróże, uwielbiasz poznawać nowych ludzi, uśmiech nie znika Ci z twarzy, możemy zaproponować Ci zupełnie nowy świat!

Zakres obowiązków

Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii. Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii młodych i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych. Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

Wymagania

Udział w castingu 08.09.2018 Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem) Poczucie humoru Entuzjazm i kreatywność Zdolności organizacyjne

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Umowę o pracę, pełne ubezpieczenie Wynagrodzenie dla animatorów bez doświadczenia min. 3300 PLN netto (na rękę) miesięcznie Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie Możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich Okres rozpoczęcia zatrudnienia jest ustalany indywidualnie z każdym pracownikiem Umowa jest zawierana na okres 3-4-6 lub 12 miesięcy