Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Animator - instruktor pływania/12/2018

Dodano

11 grudnia 2018

Miejsowość

Grecja

Drukuj

Animator – instruktor pływania

Branża

Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia

Nazwa stanowiska

Animator - instruktor pływania

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Grecos to jeden z czołowych touroperatorów na polskim rynku turystycznym, specjalizujący się w organizowaniu Wielkich Greckich Wakacji. Podczas 15 sezonów zaufało mu ponad milion klientów. Firmę wyróżnia pełne pasji podejście do turystyki, a przede wszystkim do Grecji, która stanowi największą część jej oferty. To marka, która nieodłącznie kojarzona jest z tym krajem. Grecos zatrudnia ponad 100 pracowników w poznańskiej centrali oraz ponad 200 na stanowiskach sezonowych na wakacyjnych destynacjach. O bezpieczeństwo klientów na urlopie dba serwis rezydencko-animacyjny Kalimera Grecos!. To ludzie, którzy zapewniają idealne warunki do przeżycia wakacji pełnych radosnego luzu, daleko od szarej codzienności. Dzięki zgranemu i pełnemu pasji zespołowi pracującemu dla Grecosa z roku na rok przybywa w Polsce grekomaniaków!

Zakres obowiązków

  Oczekujemy: pasji i zaangażowania godnego pozazdroszczenia przez wszystkich turystów, prowadzenia lekcji pływania poprzez zabawę dla dzieci, prowadzenia urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci i dorosłych, rzetelności w wypełnianiu powierzonych zadań i obowiązków.

Wymagania

Wymagania: uprawnienia instruktora sportu/ rekreacji, specjalność: pływanie, pozytywne podejście do dzieci, doświadczenie w pracy z dziećmi, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne oraz zdyscyplinowanie, przebojowość, łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym, dyspozycyjność do wyjazdu na min. 2-3 miesiące w okresie wakacyjnym.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: pracę w sezonie letnim 2019 w najlepszych resortach w słonecznej Grecji, zatrudnienie jako animator– instruktor pływania w Klubie Delfinki Grecosa, szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów, konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, opłacony bilet lotniczy w dwie strony, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej i sportowej.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."