Nr referencyjny

ANIMATO/TRENER/01/20

Dodano

22 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

ANIMATO/TRENER

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Dane Pracodawcy: Akademia Rozwoju Twórczego „Artrip” s.c., NIP: 6793103346

Zakres obowiązków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Prowadzenie wyjazdowych warsztatów w wybranym przez siebie obszarze z zakresu: sztuki plastyczne, animacja, film, fotografia, teatr, taniec, muzyka, sport, kuglarstwo; • Opracowanie i przygotowanie warsztatów pod względem programowym i merytorycznym • Pomoc w prowadzeniu zajęć integracyjnych, rekreacyjnych i kreatywnych; • Poszukujemy osób w różnym wymiarze czasu. Sam możesz określić czy chcesz pracować tydzień, dwa czy kilka miesięcy. Dostosujemy się do grafiku studiów i innych obowiązków zawodowych;

Wymagania

WYMAGANIA: • Duży zapał i energia do pracy w grupie dzieci oraz młodzieży; • Doświadczenie i umiejętność pracy z ludźmi mile widziane; • Komunikatywność i bardzo dobre umiejętności interpersonalne ; • Pasja i kreatywność; • Otwartość na nowe wyzwania; • Życzliwość, wysoka kultura osobista, uśmiech; • Sumienność, słowność, rzetelność i odpowiedzialność; • Dyspozycyjność w okresie maj – czerwiec 2019;

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

DLACZEGO WARTO? • Oferujemy możliwość rozwoju umiejętności trenerskich, instruktorskich, pedagogicznych, artystycznych i społecznych; • Pracujemy w młodym i dynamicznym zespole; • Wykorzystujemy nowoczesne i interaktywne metody nauczania; • Stwarzamy okazję zdobycia doświadczenia zawodowego; • Zapewniamy pakiet szkoleń (obligatoryjnych) z zakresu zagadnień edukacyjnych, specyfikacji pracy (zajęcia w terenie); • Zapewniamy transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz dodatkowe ubezpieczenie;