Nr referencyjny

ANKIETER/08/2021

Dodano

31 sierpnia 2021

Miejsowość

Kraków

ANKIETER TELEFONICZNY CATI

Branża

Telekomunikacja

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

30

Zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy ankieterów do badania telefonicznego techniką CATI Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna cechowa się otwartością, komunikatywnością i rzetelnością Badanie ankietowe będzie prowadzone techniką telefoniczną CATI Ankieter zostanie przeszkolony przed realizacją badań Miejsce pracy: zdalna Termin realizacji: badanie planowane jest na przełomie września i października Czas realizacji: ok. miesiąc Godziny pracy 8.00 – 17.00, dopuszczalne elastyczne godziny pracy w tym przedziale, jednak nie mniej niż 4h dziennie

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna cechowa się otwartością, komunikatywnością i rzetelnością

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Wynagrodzenie: 14 zł za ankietę, możliwość przeprowadzenia ok. 15-20 ankiet dziennie Zatrudnienie: umowa zlecenie