Nr referencyjny

Ankieter telefoniczny

Dodano

11 maja 2016

Miejsowość

Kraków

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Ilość miejsc pracy

10

Zajmujemy się Cold Callingiem i wszystkim co z nim związane. To właśnie my w profesjonalny sposób umawiamy przedsiębiorcom spotkania, pozyskujemy dla nich dane kontaktowe, oferujemy ich usługi, planujemy strategie handlowe, badamy konkurencję oraz weryfikujemy chłonność rynku. Ponadto organizujemy szkolenia w zakresie Cold Callingu, zarządzania czasem oraz rozmów handlowych.

Zakres obowiązków

Przeprowadzanie ankiet telefonicznych dla branż: o FMCG o Motoryzacja o Biotechnologia żywienia

Wymagania

• Przeprowadzanie telefonicznych wywiadów (ankiet, sondaży, testów) • Rejestrowanie przeprowadzonych ankiet w programie ankietowym • Praca wyłącznie w zalogowanym systemie ankietowym • Tworzenie raportów dziennych, zaangażowanie w wyznaczone zadania • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów • Proaktywna postawa

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku ( bez problemu można połączyć pracę ze studiami) • Wolne weekendy jak i praca w weekendy do wyboru • Opiekę trenerską oraz stałe wsparcie doświadczonego zespołu • Szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji z klientem • Stałe wynagrodzenie • Pracę w świetnej lokalizacji – przy Rynku Głównym w Krakowie • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie