Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

ANKIETER/05/22

Dodano

27 maja 2022

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Ankieter

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

ANKIETER

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

30

Ilość godzin w tygodniu

60

Opis firmy

Szukamy osób, które będą jeździć autobusami i liczyć osoby, wsiadające, wysiadające i przebywające w autobusach oraz takich, które będą pytać o bilety (nie jest to kontrola, tylko dobrowolne pytanie bez pokazywania biletu), z których korzystają podróżujący. Termin 28 maja - 23 czerwca. Praca wtorek, środa, piątek, sobota, niedziela. Praca zmianowa od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych, a także w niewielkim zakresie w godzinach nocnych (linie nocne). Zmiany ranne, popołudniowe, nocne. Elastyczne grafiki. Szkolenie online. Stawka 25/h brutto. Zgłoszenia przez mail biuro@grupabst.pl lub do koordynatorki Agnieszka (784 090 710) z numerem telefonu oraz dyspozycyjnością. Kontakt również przez Facebook facebook.com/agnieszka.rajca

Zakres obowiązków

Jeżdżenie autobusami i liczenie osób wsiadających, wysiadających i przebywających w autobusach lub przeprowadzenie krótkiej ankiety z pasażerami, w której będą pytania o bilety (nie jest to kontrola, tylko dobrowolne pytanie bez pokazywania biletu), z których korzystają podróżujący.

Wymagania

Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Umowa zlecenie. Stawka 25/h brutto.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."