Nr referencyjny

radcaprawny/aplikant/12/2016

Dodano

16 grudnia 2016

Miejsowość

Szczecin

Aplikant radcowski/adwokacki

Branża

Prawo

Ilość miejsc pracy

1

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: - usługi prawne i porady dla klientów, w tym: przygotowanie i analiza dokumentacji prawnej, sporządzanie opinii, umów, prezentacji, protokołów i innych dokumentów, - wspieranie klientów w negocjacjach, postępowaniach sądowych oraz wszelkich kwestiach prawnych związanych z działalnością bieżącą, - budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami, - wsparcie merytoryczne innych członków zespołu, w związku z realizowanymi projektami.

Wymagania

Oczekiwania: - pierwszy lub drugi rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej, - co najmniej roczne doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawniczej , - doświadczenie w pisaniu pism procesowych, prowadzeniu research'y, - doświadczenie praktyczne w zakresie obsługi jednostek samorządów terytorialnych będzie dodatkowym atutem, - bardzo dobre umiejętności analityczne, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego uwzględniająca terminologię prawniczą, - umiejętność pracy w zespole, - dobre umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zdolność do samodzielnej pracy.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - pracę w kancelarii będącej częścią jednej z największych firm doradczych na świecie, - możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, realizowanych na rzecz Klientów, należących do grona największych przedsiębiorstw na rynku, - możliwość uczestniczenia w szkoleniach, - realne możliwości rozwoju i awansu, - konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.