Asystent ds. Kontaktu z Klientem / Przedstawiciel Handlowy01/20

Dodano

20 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

Asystent ds. Kontaktu z Klientem / Przedstawiciel Handlowy

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Ilość miejsc pracy

1

Dynamiczna Spółka zatrudniająca pracowników ze Wschodu w szczególności z Ukrainy i Nepalu

Zakres obowiązków

Jeśli nie boisz się rozmów telefonicznych to zapraszamy do pracy w naszej firmie. Pracuj w branży, która ma duże szanse w Polsce i Unii Europejskiej. Bądź chętny, a My nauczymy Ciebie całej reszty. Opis stanowiska:  rozmowy telefoniczne z firmami w celu określenia czy są zainteresowane zatrudnianiem cudzoziemców  ustalanie potrzeb firm w zakresie zatrudniania cudzoziemców  prezentacja oferty  poszukiwanie kontaktów do osób decyzyjnych w firmie  umawianie spotkań w celu prezentacji oferty  ustalanie informacji dotyczących kondycji firm, które chcą zatrudnić cudzoziemców  tworzenie bazy danych klientów i jej codzienna aktualizacja  przygotowywanie prezentacji z ofertą  współpraca z Prezesem Spółki

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:  umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych  kultury w prowadzeniu rozmowy telefonicznej  komunikatywność  dociekliwości w ustalaniu informacji  zaangażowania i inicjatywy w zakresie powierzonych obowiązków  znajomości programu Microsoft Office

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Osobie zatrudnionej zaoferujemy:  umowę zlecenia, a po okresie próbnym, umowę o pracę  pracę z Twojego domu – tzw. Home Office  możliwość łączenia obowiązków zawodowych z pracą domową  pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00  szkolenie wprowadzające w stanowisko, w tym zagadnienia związane z zatrudnianiem cudzoziemców  zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie zatrudniania cudzoziemców  telefon służbowy Dodatkowo po okresie próbnym:  możliwość pracy wyjazdowej na terenie Polski - reprezentacja Firmy u Klientów  możliwość zdobywania doświadczenia poprzez łączenia dotychczasowego stanowiska z funkcją Przedstawiciela Handlowego i koordynatora legalizacji pobytu cudzoziemców  możliwość awansu na Pełnomocnika Spółki / Prokurenta  możliwość uczestniczenia w faktycznym rozwoju Spółki, w tym na rynkach zagranicznych: Niemcy, Czechy, Słowacja  możliwość bycia „prawą ręką Szefa”