Nr referencyjny

asystent ds. wdrożeń/01/2017

Dodano

4 stycznia 2017

Miejsowość

Kraków

Asystent ds. Wdrożeń i Rozwoju Systemów Consumer Finance

Branża

Finanse i bankowość / Ekonomia

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

25

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: - analizie biznesowej zleceń rozwoju/zmian w systemach informatycznych dot. Consumer Finance - tworzeniu specyfikacji systemowej na podstawie ww. zleceń ze strony jednostek/partnerów biznesowych - prowadzeniu/udziale w projektach wdrożeniowych i integracyjnych dot. systemów Consumer Finance - organizacji i koordynacji testów dla wdrażanych rozwiązań - administracji biznesowej systemów Consumer Finance (m.in. parametryzacji partnerów handlowych, produktów, etc.) - tworzeniu scenariuszy testowych - raportowaniu przebiegu prac testowych - monitorowaniu i obsłudze wyjątków w systemach - udziale w testach funkcjonalnych wdrażanych systemów/funkcjonalności - udziale w zarządzaniu kolejnymi wydaniami systemów

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która: - ma wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne - posiada zdolności analityczne, jest dokładna, dociekliwa w poszukiwaniu rozwiązań, ma umiejętność myślenia procesowego - bezproblemowo obsługuje MS Office (w tym bardzo dobrze MS Excel) - posiada zdolność szybkiego uczenia się obsługi nowych systemów - jest zorientowana na cel i ma umiejętność wyszukiwania optymalnych rozwiązań - jest komunikatywna i świetnie odnajduje się w pracy zespołowej - lubi i potrafi pracować w dynamicznym środowisku i przy szybko zmieniających się priorytetach - zna język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - ma doświadczenie w programowaniu, testowaniu, analizie wyjątków oraz opracowywaniu założeń systemowych (mile widziane) - posiada wiedzę/doświadczenie związane z bankowością oraz rynkiem Consumer Finance

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - umowę zlecenie w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce - szerokie możliwości rozwoju zawodowego - realny wpływ na rozwiązania, procesy i narzędzia - wsparcie merytoryczne ekspertów w branży bankowej - wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia