Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Asystent/-ka biura/09/2018

Dodano

14 września 2018

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Asystent/-ka biura

Branża

Administracja biurowa

Nazwa stanowiska

Asystent/-ka biura

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Rynek ubezpieczeń korporacyjnych to skomplikowana konstrukcja, którą tworzą niejasne warunki, ogólnikowe zwroty i skomplikowane procedury. Bez profesjonalnego wsparcia trudno o rozwiązania zabezpieczające indywidualne oczekiwania. W Cliffsidebrokers postawiliśmy na partnerstwo i doświadczenie. Jesteśmy zawsze blisko, słuchamy Twoich potrzeb i precyzyjnie na nie odpowiadamy. Oceniamy ryzyko, analizujemy przeszkody, wyszukujemy potencjalne wyzwania. Negocjujemy i koordynujemy zawarcie umów oraz doradzamy w zakresie likwidacji objętych nimi szkód. Działamy sprawnie i kompleksowo, szanując zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: - obsługa recepcji Spółki, udzielanie informacji telefonicznych i mailowych, - nadzór i wsparcie procesu likwidacji szkód, - opracowywanie i prowadzenie zestawień i tabel, - analiza danych, - tworzenie i edycja formularzy, - porządkowanie dokumentacji, kontrolowanie obiegu dokumentacji, - organizację zakupów dla Spółki, - wsparcie bieżącej obsługi administracyjnej Spółki.

Wymagania

Od kandydata/ kandydatki oczekujemy: - bardzo dobrej znajomości pakietu Office, - zaangażowania, - umiejętności radzenia sobie z wielozadaniowością, - łatwości komunikacji w mowie i piśmie, - dobrych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych, - staranności i rzetelności, - kreatywności, - wysokiej kultury osobistej, - nastawienia na rozwój, - znajomość języka angielskiego i / lub francuskiego będzie atutem.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - umowę o pracę, - stabilność zatrudnienia po początkowym okresie, - pracę w zgranym zespole, - przyjazną atmosferę pracy, - uczestnictwo w ciekawych projektach, - zdobycie wiedzy i doświadczenia w zakresie ubezpieczeń gospodarczych, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zadań, - otwartość przełożonych na zgłaszane pomysły usprawnień.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."