Nr referencyjny

Asystent Procesu Projektowania/10/17

Dodano

25 października 2017

Miejsowość

Kraków

Asystent Procesu Projektowania

Branża

Inżynieria / Konstrukcja / Technika

Ilość miejsc pracy

1

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce, czerpiącą z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizującą się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma ma w swoim dorobku budowę setki kilometrów kluczowych dla państwa autostrad i dróg ekspresowych, kompleksów mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej czy stacji elektroenergetycznych.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków •Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zgodności z wytycznymi prawnymi i kontraktowymi, •Kontakty z koordynatorami procesu na kontrakcie •Współpraca z koordynatorami dokumentacji projektowej innych branż •raportowanie

Wymagania

Poszukiwane kompetencje •Wykształcenie wyższe inżynieryjne, budownictwo, specjalność drogi •Znajomość zasad projektowania dróg, technologii w branży drogowej •1 rok doświadczenia zawodowego w projektowaniu (stanowisko asystent projektanta) •Znajomość, MS Office, doskonała znajomość AutoCad, Excela Szukamy osoby chcącej się uczyć i rozwijać, lubiącej wyzwania i otwartej na to, że plan się zmienia w trakcie realizacji a niespodzianki to codzienność. W procesie rekrutacji sprawdzamy umiejętności techniczne z Autocada oraz świadomość procesu projektowania.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy •Możliwość rozwoju i wsparcie doświadczonych inżynierów i menedżerów projektów •Miejsce pracy (prawie) w centrum Krakowa •Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w Firmie gwarantującej wysokie standardy pracy •Szeroki pakiet dodatkowych świadczeń dla pracowników (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego) •Niezbędne narzędzia pracy