Nr referencyjny

asystent/ka/12/2016

Dodano

16 grudnia 2016

Miejsowość

Łódź

Asystent/Asystentka Administracyjna

Branża

Administracja biurowa

Ilość miejsc pracy

1

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: - ewidencja korespondencji, organizacja i kontrola obiegu dokumentów, - obsługa wewnętrznego systemu zarządzania ryzykiem, - obsługa systemu CRM, - sporządzanie raportów i zestawień finansowych, - prowadzenie spraw związanych z obsługą biura, - wsparcie pracowników Zespołu w bieżących obowiązkach.

Wymagania

Wymagania: - co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w firmie doradczej lub kancelarii prawniczej, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office, - znajomość SAP będzie dodatkowym atutem. Dodatkowe oczekiwania: - doskonałe umiejętności organizacyjne, duża samodzielność i efektywność w działaniu, - umiejętność analitycznego myślenia, - doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, - proaktywność w działaniu.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - pracę w jednej z największych firm doradczych świata, - szeroką ofertę szkoleń, - pakiet świadczeń socjalnych, - miłą atmosferę pracy.