Nr referencyjny

“B-in praca”.

Dodano

21 lipca 2015

Miejsowość

Kraków

Asystent/ka w biurze współpracy międzynarodowej Fundacji

Branża

Administracja biurowa

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Fundacja Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego BRATNIAK w Krakowie poszukuje osoby do pracy w biurze współpracy międzynarodowej

Zakres obowiązków

Jeśli chcesz: • dowiedzieć się jak organizować wspaniałe międzynarodowe projekty • nauczyć się jak zarządzać dużą i małą grupą • odkryć co to znaczy projektowa „praca od kuchni“ • organizować różnorodne warsztaty podnoszące Twoje kompetencje • mieć satysfakcję z tego co robisz • podróżować i poznawać ciekawych młodych ludzi

Wymagania

I jesteś: • na ostatnich latach studiów • znasz język angielski (i może inne języki) • samodzielny i potrafisz dobrze organizować sobie pracę • zaangażowany i zmotywowany do działania • dobrym organizatorem dużych wydarzeń jak konferencje, seminaria itp. • kreatywny • towarzyski i otwarty • łatwo-odnajdujący się w niespodziewanych sytuacjach • w pełni dyspozycyjny w określonym czasie trwania projektów • biegły w pisaniu krótkich notek • wprawny w obsłudze programów tekstowych (Word, Excel) Dodatkowymi atutami będzie: wiedza o projektach europejskich; doświadczenie w pisaniu wniosków europejskich; znajomość obsługi programów graficznych (Corel, Photoshop); czynne prawo jazdy kat. „B”;

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

pracę z doświadczonym koordynatorem projektów umowę zlecenie/o dzieło podniesienie kompetencji interpersonalnych pracę w międzynarodowym środowisku, nie tylko w Krakowie!