Nr referencyjny

ELSTA/01/2016

Dodano

18 stycznia 2016

Miejsowość

Wieliczka

ASYSTENT/TKA DYREKTORA ZARZĄDZAJACEGO  (BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA)

ASYSTENT/TKA DYREKTORA ZARZĄDZAJACEGO (BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA)

Branża

Administracja biurowa

Ilość miejsc pracy

1

Elsta sp z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem na rynkach europejskich poszukuje aktualnie osób

Zakres obowiązków

Dlaczego? Ponieważ chcemy:  dać Ci możliwość rozwoju w dynamicznej firmie u boku kompetentnego i charyzmatycznego oraz zapracowanego Przełożonego, przy którym nauczysz się znacznie więcej niż tylko umawiać spotkania  Nauczyć Cię profesjonalnie przygotowywać materiały biznesowe  współtworzyć wspólnie z Tobą w przyszłości spójny system zarządzania przez cele, w którym będziesz pełnić rolę ważnego ogniwa komunikującego Jako firma wychodzimy naprzeciw Kandydatom z niewielkim doświadczeniem, dla których przygotowujemy program rozwoju oraz możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia. Warunek konieczny to w tym przypadku chęć do szybkiej nauki, a przede wszystkim ponadstandardowe zaangażowanie oraz silna motywacja i orientacja na wykonanie zadania. Dużą wartością jest dla nas zaangażowanie w pracę i umiejętność pracy pod presją czasu, ale także silna motywacja i orientacja na wykonanie zadania.

Wymagania

Jeżeli:  Nie ma w Twoim języku słów: nie da się, nie dam rady….  Potrafisz sprawnie i kompleksowo organizować i prowadzić kalendarz spotkań swojego Przełożonego - mimo, że czasem to może wyglądać trochę jak w „Diabeł ubiera się u Prady”  masz doświadczenie w organizacji wyjazdów służbowych (rezerwacje biletów, hoteli, wynajem samochodów) oraz spotkań biznesowych (mile widziane doświadczenie wielokulturowe)  potrafisz dynamicznie reagować na szybko zmieniające się warunki np. samolot się spóźnia, goście utknęli na lotnisku w Moskwie itp.  język angielski znasz na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie i pisanie oraz interpretację (mile widziane osoby po stażach, praktykach w firmach zagranicznych) – asystent przygotowuje notatki ze spotkań w języku angielskim  Twoi znajomi uważają, że lubisz się wykazywać i potrafisz załatwić rzeczy niemożliwe;  uważasz, że wytrwałość, pracowitość mrówki i pokora w dążeniu do celu to Twoje cechy;

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy:  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie działającej na rynku europejskim;  możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe;  dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (obejmujących zarówno Pracownika, jak i Jego najbliższych);  kartę Multisport (z możliwością korzystania także przez członków rodziny);  możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW;  dla najlepszych możliwość awansu zawodowego na stanowisko Specjalisty pracę w przyjaznym i sympatycznym zespole.