Nr referencyjny

Au pair/07/2017

Dodano

3 lipca 2017

Miejsowość

Wielka Brytania

Au pair

Branża

Sprzątaczki / Opiekunki / Gosposie

Nazwa stanowiska

Au pair

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

25

www.prime-aupairs.co.uk Kontakt: 609 79 88 44 Email: kontakt@prime-aupairs.pl Praca, Język, Przygoda, Przyszłość Zostań Au Pair (opieka nad dziećmi) w Wielkiej Brytanii Branża: Edukacja, opieka nad dziećmi Data rozpoczęcia: do uzgodnienia z rodziną goszczącą Miejce pracy: Wielka Brytania Forma zatrudnienia: umowa Wymiar czasu pracy: do 25 godzin/tygodniowo Korzyści Z Prime Au Pairs otrzymasz: • Opiekę, wsparcie i doradztwo Koordynatora Prime Au Pairs z naszego biura w Polsce Już dziś wypełnij krótką ankietę zgłoszeniową – nasz koordynator w Polsce skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania związane z wyjazdem • Pomoc w wypełnianiu dokumentów, szukaniu dogodnego transportu i ubezpieczenia Wyjazd Au Pair wiąże się z wypełnieniem formularzy aplikacyjnych. Nasz Koordynator będzie do Twojej dyspozycji i odpowie na każde pytanie związane z wypełnianiem formularzy i doborem właściwych dokumentów. • Opieka agenta w Wielkiej Brytanii 24h/dobę Nasz Agent w Wielkiej Brytanii będzie w kontakcie z Tobą od momentu przyjazdu do UK – odpowie na wszelkie pytania i będzie do Twojej dyspozycji. • Warsztaty Au Pairs Prime Au Pairs jako jedyne w Polsce w ramach opłaty programowej organizuje Warsztaty Au Pairs obejmujące: • kurs pierwszej pomocy pediatryczej • kreatywne zabawy z dziećmi • przygotowanie zdrowych i smacznych przekąsek • informacje od byłej Au Pair na temat życia w Wielkiej Brytanii

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków - budzenie dzieci rano, pomoc w toalecie porannej i ubieraniu - zaprowadzanie do i odbieranie dzieci ze szkoły - wyjścia na place zabaw, spacery - kreatywne zabawy z dziećmi w domu: gry planszowe, zajęcia plastyczne, zabawy sportowe - pomoc w odrabianiu lekcji - babysitting – czyli wieczorna opieka nad dziećmi (nie wliczone w godziny pracy): max 2x w tygodniu - drobne prace domowe - pranie i prasowanie dziecięcych ubrań - przygotowanie posiłków

Wymagania

Zgłoś się do programu Au Pair jeśli spełniasz następujące warunki: • Masz 18-29 lat i jesteś stanu wolnego • posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego • nie byłeś/nie byłaś karany/a • jesteś gotowa/gotowy do wyjazdu za granicę na okres 2-12 miesięcy • masz doświadczenie w opiece nad dziećmi • nie masz żadnych nałogów

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy • Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie w domu rodziny goszczącej. Jako Au Pair dostaniesz swój własny pokój i będziesz traktowana jako równoprawny członek rodziny • Wolne weekendy! Au Pair ma zagwarantowane 2 dni wolnego w tygodniu – zwykle sobotę i niedzielę • Tygodniowe kieszonkowe – wystarczające na dodatkowe wydatki, podróże czy inne przyjemności, a także opłatę kursu językowego • Często rodzina goszcząca oferuje częściowy lub całościowy zwrot kosztu dojazdu do Wielkiej Brytanii – do ustalenia indywidualnie