Nr referencyjny

CAFE/06/2015

Dodano

16 czerwca 2015

Miejsowość

Kraków, Senacka 7

Barman/ka, Kelner/ka – Cafe Pianola, Kraków

Branża

Gastronomia

Nazwa stanowiska

Barman/ka, Kelner/ka - Cafe Pianola, Kraków

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

4

Ilość godzin w tygodniu

20

To miejsce, które powstało z pasji do kawy. Staraliśmy się stworzyć miejsce klimatyczne i pełne ciepła, w którym można przyjemnie wypić filiżankę kawy lub kieliszek wina. Nazwa pochodzi od oryginalnego instrumentu z początku XX wieku jaki posiadamy w swoich wnętrzach. Jest on jednym z nielicznych egzemplarzy zachowanych do dziś. Pianola to miejsce idealne zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i romantyczną randkę. Zostań częścią naszego zespołu, pracuj dla nas już od dziś!

Zakres obowiązków

obsługa klientów

Wymagania

dyspozycyjność co najmniej 2 dni w tygodniu znajomość angielskiego, która umożliwia komunikację z obcokrajowcami sanepidowska książeczka zdrowia będzie atutem

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Praca wg grafików elastycznych, zmiany popołudniowe lub wieczorne. Dobra atmosfera w zespole, stawka 7zł/g netto plus premia. Szukamy osób do pracy na dłużej, ale jesteśmy otwarci na wspołpracę wakacyjną.