Nr referencyjny

KLUB/09/2015

Dodano

21 września 2015

Miejsowość

Kraków

BARMAN/KA

BARMAN/KA

Branża

Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia

Nazwa stanowiska

BARMAN/KA

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

20

Klub Studencki ŻACZEK, NAWOJKA i PIAST poszukuje osób do pracy na cały rok akademicki http://klubzaczek.pl/kluby/

Zakres obowiązków

Obsługa klientów w czasie imprez klubowych

Wymagania

legitymacja studencka badania sanepidowskie dyspozycyjność w ciągu dnia lub/i wieczorami

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Praca dla studentów, elastyczne godziny w grafiku. Umowa-zlecenie, zatem mile widziana legitymacja studencka. Stawka do uzgodnienia. Możliwość pracy od już, można negocjować pracę od października.