Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Broker Informacji Pierwotnych, zdalnie/10/20

Dodano

31 października 2020

Miejsowość

Wrocław

Drukuj

Broker Informacji Pierwotnych, zdalnie

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Nazwa stanowiska

Broker Informacji Pierwotnych, zdalnie

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

20

Opis firmy

Jesteśmy agencją wykonującą profesjonalne badania marketingowe. Instytut KERALLA RESEARCH zamawia regularnie dane od Brokerów Informacji Pierwotnych.

Zakres obowiązków

DODATKOWA CIEKAWA PRACA polegająca na telefonicznym zbieraniu opinii i ocen od przedsiębiorców, managerów, specjalistów (w firmach). Nie jest to sprzedaż, ani telemarketing. ZDALNIE I ELASTYCZNIE PRACA jest ZDALNA i najczęściej wybierana przez studentów, zwłaszcza zaocznych. Wykonywana od poniedziałku do piątku. Głównie w godz. 9-15. Nie pracujemy wieczorami ani w dni wolne. Konieczny: szybki laptop/komp., antywirus, stałe dobre! łącze Internetowe, słuchawki z mikrofonem. Przyjmiemy do projektów lub - chętnie - na dłużej.

Wymagania

DLA FAJNYCH I ZORGANIZOWANYCH, KTÓRZY CHCĄ TEŻ SZLIFOWAĆ SWOJE DOŚWIADCZENIE PRZY WAŻNYCH PROJEKTACH BADAWCZYCH Jeśli masz w sobie ciekawość typową dla dziennikarza, socjologa czy po prostu lubisz słuchać ludzi, interesuje Cię, co mają do powiedzenia, a jednocześnie szanujesz, że dzielący się opiniami oferują Ci swój czas to obecnie szukamy właśnie takich osób. Ważnym atutem będzie doświadczenie w rozmowach inicjowanych przez telefon (tylko takie jako Broker robisz). Jeśli nie boisz się prowadzić rozmów z osobami na wyższych stanowiskach, jesteś kulturalny/a i nie masz w planach przez kolejne miesiące sprzedawać, windykować, odbijać korpo kartę – zapraszamy. Zwłaszcza, jeśli jesteś otwarty/a na gigabajty informacji z całkowicie nowych obszarów biznesu, technologii, różnych sfer gospodarki, a poznawanie wywołuje dreszcz emocji i napędza do działania – to z nami masz okazję zarobić, ale też rozwinąć swoje kompetencje zawodowe.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy stawki wyższe niż rynek na podobnych stanowiskach, umowę, terminowe wynagrodzenie, ciekawe projekty, możliwość współpracy też przy innych zadaniach.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."