Nr referencyjny

BH/recepcja

Dodano

15 lutego 2016

Miejsowość

Kraków

Butikowy Hotel w centrum Krakowa poszukuje recepcjonisty/-ki

Branża

Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

20

Otwarty we wrześniu 2015 roku Hotel Grottger ulokowany jest w odrestaurowanej willi art deco z lat 20-tych XX wieku. http://www.hotelgrottger.pl/

Zakres obowiązków

Główne zadania: -przyjmowanie rezerwacji - meldowanie i wymeldowywanie gości, -wystawianie faktur i rachunków - obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynki e-mail - dbanie o miły pobyt gości

Wymagania

Wymagania: - język angielski w stopniu zaawansowanym -miła aparycja i wysoka kultura osobista -uśmiech i pozytywne nastawienie -zdolność do pracy w sytuacjach podwyższonego stresu - mile widziany drugi język obcy oraz doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

-prace w młodym zespole -zmiany 7:00 - 19:00 oraz 19:00-7:00 -możliwość dopasowania grafiku do zajęć - niepełny wymiar godzin (ok. 60 - 80 h) - przeszkolenie w zakresie programu recepcyjnego oraz kanałów sprzedaży -stawka godzinowa do ustalenia