Nr referencyjny

Praktykant/08/2017

Dodano

10 sierpnia 2017

Miejsowość

Kraków

Do krakowskiego zespołu kosztorysowania poszukujemy osoby na odpłatne praktyki

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Praktykant

Rodzaj pracy

staż/praktyki płatne

Ilość miejsc pracy

1

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce, czerpiącą z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizująca się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma ma w swoim dorobku budowę setki kilometrów kluczowych dla państwa autostrad i dróg ekspresowych, kompleksów mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej czy stacji elektroenergetycznych.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków - bieżące wsparcie prac Działu kosztorysów - analiza i sprawdzanie dokumentów - opracowywanie danych do ofert - wyszukiwanie i sprawdzanie informacji z ofer

Wymagania

Poszukiwane kompetencje - wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów - zainteresowanie i wiedza w obszarze kosztorysowania w branży kubaturowej będzie dodatkowym atutem - bardzo dobra organizacja pracy - skrupulatność, dokładność - rzetelność - pomysłowość i inicjatywa - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy - płatne praktyki w oparciu o umowę cywilnoprawną - miłą atmosferę pracy - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji