Nr referencyjny

Dostawca / kurier09/23

Dodano

14 listopada 2023

Miejsowość

Cała Polska

Dostawca / kurier Glovo, Wolt, Uber, Bolt i inne | Dniówki | Do 55zł/h | Elastyczny grafik

Branża

Logistyka / Zakupy / Transport

Nazwa stanowiska

Dostawca / kurier / kierowca Glovo, Wolt, Uber, Bolt i inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1000

PRACA DLA KURIERA I KIEROWCY! U nas zaczniesz pracę jako dostawca / kurier Glovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food, Żabka Jush!, Szama Express, Lola Market, Stuart i Xpress Delivery lub kierowca Uber, Bolt i FREE NOW.

Zakres obowiązków

-> NA CZYM POLEGA TAKA PRACA? Na przewozie ludzi lub towarów. ;) Odpalasz wybraną apkę, widzisz zlecenie, akceptujesz je i jedziesz się na miejsce odbioru. Obierasz człowieka / zakupy / jedzenie i przewozisz na miejsce docelowe. Po kursie zapłata wpada na Twoje konto, a Ty akceptujesz kolejny lub wylogowujesz się i kończysz. Każda z tych apek oferuje dowolne godziny pracy, więc zarabiasz kiedy i ile chcesz. Pełna dowolność!

Wymagania

-> WYMAGANIA praca bez doświadczenia! od 16 lat - wybrane apki, zapytaj o szczegóły smartfon z dostępem do internetu, własny pojazd: samochód / skuter / rower / hulajnoga elektryczna (mogą być pożyczone, wynajęte lub w leasingu),

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

-> OFERUJEMY Umowę zlecenie (legalna z ubezpieczeniem zdrowotnym) lub B2B dla przedsiębiorców (nie zmuszamy!), [!] Premię 1000 zł dla nowych pracowników, Rozpoczęcie pracy w 2-3 dni, Zarobki 25 - 55 zł brutto za godzinę (4000 - 9000 zł brutto miesięcznie), widełki w zależności od miejsca i czasu pracy, ilości zamówień, bonusów. Nie ma sufitu - mamy osoby, które wyciągają nawet więcej! Codzienne wypłaty (dniówki) za darmo dla wszystkich aplikacji - takiej oferty nie znajdziesz u konkurencji! Dodatkowe bony na zakupy w formie bonusów dla aktywnych pracowników: Allegro, Żabka, Biedronka, i inne znane marki Kartę paliwową do -15gr na litrze, Pakiety sportowo-rekreacyjne dla Ciebie i Twojej rodziny, Program poleceń - 100 zł dla Ciebie za każdego znajomego.