Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Edukator/Przewodnik w Wioskach Świata (Salezjański Wolontariat Misyjny)/03/24

Dodano

6 marca 2024

Miejsowość

Kraków, ul. Tyniecka 39

Drukuj

Edukator/Przewodnik w Wioskach Świata (Salezjański Wolontariat Misyjny)

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Edukator/Przewodnik w Wioskach Świata (Salezjański Wolontariat Misyjny)

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Salezjański Wolontariat Misyjny / Salesian Missionary Voluntary Service MŁODZI ŚWIATU / YOUTH FOR THE WORLD Polska, 30-323 Kraków, ul. Tyniecka 39 tel./fax: +48 12 269 23 33 www.swm.pl | wioskiswiata.org

Zakres obowiązków

prowadzenie zajęć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży oraz oprowadzanie grup po Wioskach Świata - Parku Edukacji Globalnej.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe o kierunku pedagogicznym/kulturoznawczym, · dyspozycyjność, · mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/zajęć z różnymi grupami wiekowymi, · komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, · kreatywność, zaangażowanie, otwartość, · bardzo dobra organizacja pracy własnej, ·mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku edukatora/przewodnika.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

komfortową atmosferę w niewielkim i zgranym zespole, elastyczny czas pracy, zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."