Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Face the Challenge - Zostań Ambasadorem Dentons/09/20

Dodano

1 września 2020

Miejsowość

Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Lublin, Toruń, Wrocław

Drukuj

Face the Challenge – Zostań Ambasadorem Dentons

Branża

Prawo

Nazwa stanowiska

Face the Challenge - Zostań Ambasadorem Dentons

Rodzaj pracy

staż/praktyki bezpłatne

Ilość miejsc pracy

0

Ilość godzin w tygodniu

0

Opis firmy

Face the Challenge Lubisz pracę projektową, angażujesz się w wydarzenia na swojej uczelni? Szybko nawiązujesz kontakty i nie boisz się nowych wyzwań? Czekamy na Ciebie! Zostań Ambasadorem Dentons Dentons to największa w Polsce i na świecie kancelaria prawnicza, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni - nasza firma nie ma jednej centrali, ani dominującej kultury narodowej. Globalny charakter Dentons daje różnorodne opcje rozwoju kariery zawodowej. Oferujemy możliwość pracy z krajowymi i międzynarodowymi klientami, nad złożonymi zagadnieniami prawniczymi. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych form rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków

Idealny Kandydat… ...działa aktywnie w organizacjach studenckich i kołach naukowych, nie boi się nowych wyzwań, jest ambitny i szuka szansy dalszego rozwoju, jest osobą komunikatywną i widoczną w social mediach, ma zmysł organizatora, nie boi się wychodzić poza schematy i posiada głowę pełną pomysłów :) Twoje zadania? reprezentowanie Dentons w kontakcie z uczelnią oraz wśród studentów prowadzenie działań employer brandingowych na rzecz Dentons poprzez social media współorganizowanie wydarzeń dla studentów i absolwentów, w tym aktywny udział w targach pracy, wydarzeniach na uczelni oraz współpraca z biurem karier prowadzenie samodzielnych projektów w obszarze budowania wizerunku Dentons jako pracodawcy współpraca z Ambasadorami z innych uczelni

Wymagania

Zapraszamy studentów III lub IV roku jednolitych studiów magisterskich studiujących na kierunku prawo w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Wrocławiu.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Dlaczego warto? poznasz specyfikę pracy w największej kancelarii prawnej w Polsce i na świecie zbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów wzbogacisz swoje CV o nowe doświadczenie zawodowe będziesz miał możliwość związania się z Dentons na stałe, ekskluzywnie zaoferujemy Ci skrócony proces rekrutacji do wybranej praktyki w kancelarii Dentons otrzymasz welcome pack, dofinansowanie do karty miejskiej oraz wybrane szkolenia. Jak do nas dołączyć? Wyślij CV i odpowiedz krótko na 4 pytania: Dlaczego chcesz zostać Ambasadorem Dentons? Jak Twoim zdaniem Dentons powinien komunikować się ze studentami na Twojej uczelni i gdzie powinien być obecny? Z jakiego swojego zrealizowanego przez siebie projektu jesteś najbardziej dumny? Którą lokalizacją jesteś zainteresowany? Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 września 2020 Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."