Nr referencyjny

fachowy doradca klienta/05/2017

Dodano

31 maja 2017

Miejsowość

Polska

fachowy doradca klienta

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Jesteśmy firma współpracująca z Philipsem ( dział telewizorów ) zatrudniamy promotorów ich marki i poszukujemy doradców RTV do sklepów Media Markt oraz Saturn w Krakowie.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: - Sprzedaż na terenie sklepu z elektroniką użytkową. - Dbanie o ekspozycję na terenie sklepu (czystość, widoczność produktów na ekspozycji). - Promowanie produktów marki wśród klientów sklepu. - Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - Sumienności w wykonywaniu obowiązków. - Dyspozycyjności w weekendy. - Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych. - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów. - Umiejętności do pracy w zespole i pod presją wyniku. - Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe - Wymagany status studenta

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - Pracę w pełnym wymiarze godzin - Stałą stawkę za godzinę plus prowizje od sprzedaży. - Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Umowa zlecenie.