Nr referencyjny

Przedstawiciel handlowy – Tipper/02/23

Dodano

8 lutego 2023

Miejsowość

Warsaw, Krakow, Gdansk, Poznan, Wroclaw

GlobalTips Europe

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Nazwa stanowiska

Przedstawiciel handlowy – Tipper

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

50

Ilość godzin w tygodniu

20

GlobalTips — to międzynarodowa firma, która pomaga restauracjom i barom zbierać bezgotówkowe napiwki wraz z opiniami gości.

Zakres obowiązków

Zapraszamy Cię do łączenia barów i restauracji w Twoim mieście z GlobalTips i generowania osobistego dochodu. Nasza podstawowa wersja jest darmowa! Nie musisz jej sprzedawać, po prostu przekonaj restauracje, aby się zarejestrowała i zaczęłą czerpać korzyści z bezgotówkowych napiwków, a otrzymasz nagrodę za połączenie oraz % z obrotu napiwków! Poświęć kilka godzin dziennie lub pracuj na pełny etat – wybór należy w pełni do Ciebie. Oto dodatkowe informacje: https://global.tips/pl/tippers Jak to działa? • Aplikuj na stanowisko • Dołącz do spotkania z naszym Country Managerem • Podpisz umowę z wykonawcą • Otrzymaj swój pakiet startowy Tippera • Zacznij łączyć bary i restauracje w swoim mieście i zdobywaj nagrody pieniężne (co tydzień otrzymasz listę miejsc do połączenia. Nie musisz szukać restauracji samodzielnie). Nie czekaj już dłużej - zostań Tipperem już dziś!

Wymagania

• Dobre umiejętności komunikacyjne • Smartfon z systemem operacyjnym iOS/Android; • Znajomość języka polskiego. • Dobra znajomość oraz doświadczenie w branży HoReCa mile widziane

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Stałe nagrody pieniężne za każdy połączony lokal, min. 250zł • % z obrotu napiwków w miejscach przez Ciebie połączonych • Wypłata następnego dnia; • Elastyczny grafik; • Szybkie wdrożenie, w ciągu kilku dni będziesz gotowy do łączenia restauracji z GlobalTips! • Bezpośrednie wsparcie dedykowanego Country Managera i całego zespołu GlobalTips; • Współpracując z nami stworzysz swoja własną silną sieć kontaktów wśród lokalnych miejsc

Tak