Nr referencyjny

Inżynier ds. sprzedaży/08/2017

Dodano

10 sierpnia 2017

Miejsowość

Kraków

Inżynier ds. sprzedaży

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

1

Spółka Huzar Power oferuje: -regeneracje i naprawy zaworów do wagonów, lokomotyw, elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT), specjalistycznych pojazdów szynowych, wózków motorowych oraz kolejek wąskotorowych; -regulacje parametrów zaworów dla potrzeb Klienta; sprzedaż zaworów po regeneracji; serwis zaworów na wagonach i lokomotywach; pomoc w procedurach komisji reklamacyjnych. Posiadamy najnowocześniejsze stanowisko diagnostyczne - "TEZAR", którego prawidłowe działanie sprawdził i potwierdził certyfikatem - Instytut Kolejnictwa. Regenerujemy, naprawiamy i regulujemy parametry następujących zaworów systemów hamulcowych: -Oerlikon, -Knorr-Bremse, -DAKO CZ, -Sab-WABCO / Faiveley / Wabtec Zawsze stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług naprawczych poprzez stosowanie nowoczesnych technologii. Mając na uwadze zmiany zachodzące na rynku kolejowym oraz potrzeby naszych Klientów wciąż poszerzamy ofertę o nowe propozycje. Nasi specjaliści chętnie udzielą pomocy na każdym etapie współpracy. Zapewniamy: -najlepszą jakość napraw -konkurencyjne ceny -dogodne i expresowe terminy regeneracji -pomoc techniczną dla Klientów

Zakres obowiązków

Podstawowe obowiązki: - pozyskiwanie nowych klientów - wyszukiwanie ogłoszeń przetargowych, przygotowywanie dokumentacji do przetargu - przygotowywanie ofert dla klientów, obsługa zamówienia, kontakt z Zakładem Naprawczym - raportowanie wyników sprzedaży, archiwizacja dokumentów - koordynacja dostaw części do Zakładu Naprawczego i Biura - tworzenie dokumentacji technicznej (CAD) oraz materiałów reklamowych, - obsługa strony www - przygotowanie targów branżowych i reprezentowanie podczas wydarzenia - bieżąca obsługa administracyjna biura, w tym dokumentacja księgowa - pomoc w koordynacji systemu ISO

Wymagania

Oczekiwania: - wykształcenie techniczne - znajomość programu AutoCad - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - znajomość jęz. angielskiego - znajomość programu graficznego - bardzo dobra organizacja czasu pracy - samodzielność i systematyczność w realizacji zadań - prawo jazdy kat. B - mile widziany status studenta

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - współpracę na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę - możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego (szkolenia) - pracę w młodym i ambitnym zespole - stałe i zarazem elastyczne godziny pracy - telefon służbowy