Nr referencyjny

junior copywriter/03/2017

Dodano

29 marca 2017

Miejsowość

Warszawa

junior copywriter

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

CAN Institute prowadzi unikalną w skali Europy Środkowej i Wschodniej działalność, łącząc m.in. wydawanie polskiej edycji „Harvard Business Review” (wyłączna licencja w Polsce) z działalnością executive education, doradztwem, realizacją wiodących projektów konferencyjnych dla menedżerów wysokiego szczebla, a także przygotowaniem i prowadzeniem programów partnerskich oraz opracowywaniem portali wiedzy dla organizacji biznesowych. Firma posiada również licencję na publikację książek Harvard Business Publishing Corporation. Założycielem ICAN Institute jest dr Witold Jankowski, a jego partnerem biznesowym – Andrzej Jacaszek.

Zakres obowiązków

Na czym będzie polegała Twoja praca? Mówiąc w skrócie: będziesz odpowiadać za tekstową odsłonę naszych materiałów marketingowych. Do Twoich zadań będą należeć: - tworzenie treści na potrzeby marketingu internetowego, m.in. mailingów, stron WWW, scenariuszy nagrań wideo, banerów, opisów produktów w sklepie internetowym - opracowywanie materiałów przeznaczonych do druku: broszur, listów, plakatów - praca nad ofertą wartości produktów oraz nad kampaniami marketingowymi ICAN Institute - redakcja materiałów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy - współpraca z menedżerami poszczególnych produktów, ze studiem graficznym oraz z zespołem programistów

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie jako kandydata? Warunek absolutnie konieczny: musisz świetnie pisać. Nie tylko zgodnie z zasadami poprawności językowej – po przeczytaniu Twoich tekstów ma chcieć się żyć, zdobywać świat, tak jakby porozmawiało się z inspirującą osobą, która potrafi zmotywować do natychmiastowej akcji nawet leniwca ze „Zwierzogrodu”. Jeśli jesteś w stanie udowodnić nam tę umiejętność na tym etapie rekrutacji, nie wahaj się tego zrobić: wymień w CV najważniejsze nagrody w konkursach literackich lub publicystycznych, które udało Ci się zdobyć, zaznacz, że pełniłeś podczas studiów funkcję redaktora w uczelnianym czasopiśmie, podaj adres swojego blogu lub dołącz fragmenty stworzonych przez siebie tekstów (zapewniamy, że wykorzystamy je jedynie do celów rekrutacji – by lepiej poznać Ciebie i Twój styl pisania). Oprócz tego pamiętaj, że w naszym zespole cenimy: - wysokie kompetencje komunikacyjne - dokładność i dbałość o szczegóły - odpowiedzialność i dobrą organizację pracy - znajomość angielskiego pozwalającą na swobodną pracę z materiałami w tym języku Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad copywritingu oraz umiejętność ich wykorzystania w praktyce.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy Ci umowę-zlecenie – na początek na 3 miesiące, podczas których obie strony mogą lepiej się poznać i zdecydować o kontynuowaniu współpracy w przyszłości. Dlaczego warto dla nas pracować? Jesteśmy marką premium. Dajemy Ci szansę na dynamiczny rozwój zawodowy i przyswojenie niezwykle rzadkiej, a przez to szczególnie pożądanej przez pracodawców kompetencji. Pracując u nas, jesteś blisko wiedzy biznesowej z najwyższej półki. Mamy naprawdę fajny zespół. Nie mamy sztywnych godzin pracy. Zapewniamy bezpłatne ubezpieczenie medyczne.