Nr referencyjny

Junior Front End Developer05/22

Dodano

4 maja 2022

Miejsowość

Praca zdalna

Junior Front End Developer, startu-up, Muzyka

Branża

Informatyka - programowanie

Nazwa stanowiska

Junior Front End Developer

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

30

Startup IT / muzyczny z USA / Polski szuka ludzi od Front-endu. Kogo szukamy? Szukamy ludzi do pracy przy front endzie dla nowej platformy Tuney. Platforma oferuje użytkownikom muzykę generowaną automatycznie dopasowywaną do filmów uploadowanych przez użytkownika. Gdzie jest biuro? W Polsce aktualnie nie ma - tylko zdalnie, więc łatwiej połączyć z studiami. Możliwość pracy dla doktorantów. Nasze algorytmy oparte są o programowanie z ograniczeniami oraz uczenie maszynowe – spore możliwości rozwoju. Aktualny produkt: https://libraryx.com. Przechodzimy rebranding, wraz z całkowitą zmianą frontu i dużymi zmianami na backendzie. Obecni klienci to między innymi Victoria Secret czy Apple.

Zakres obowiązków

Junior developer w React / JS.

Wymagania

Technologie: JS - React - Typescript - Redux - Material-UI - Styled components Dodatkowe wymagania: Angielski – komunikatywny.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Praca z ciekawym zespolem (miedzy innymi osoby nominowane do nagrody Grammy), mozliwosc poznania ludzi z calego swiata (Mielismy juz praktykantow z Harvardu i Yale), oraz wyjazdow (Wyjazdy sluzbowe do USA) oraz praca nad najnowszymi technologiami. Duzy kompontent R&D! Duża swoboda pracy i możliwość kształtowania produktu.

Tak