Nr referencyjny

Junior Project Manager

Dodano

3 czerwca 2016

Miejsowość

Kraków

Branża

Tłumaczenia

Ilość miejsc pracy

3

Biuro Tłumaczeń VEROLING obsługuje zarówno znane międzynarodowe spółki, jak i wymagające lokalne przedsiębiorstwa. Wszystkich naszych klientów łączy jedno — otrzymują od nas produkty lingwistyczne umożliwiające szybszy rozwój, wzrost sprzedaży i odniesienie sukcesu.

Zakres obowiązków

Efektywna komunikacja zarówno z klientami, jak i dostawcami Koordynacja, planowanie oraz organizacja wszystkich etapów projektu tłumaczeniowego od początku do końca Zarządzanie czasem i budżetem projektu (marża) Obsługa klienta, w tym zarządzanie zasobami klienckimi (pamięci tłumaczeniowe, glosariusze, słowniki, pliki referencyjne, przewodniki stylistyczne), regularne badania zadowolenia Tworzenie zespołów tłumaczeniowych i zarządzanie nimi Podstawowa księgowość (sprawdzanie zgodności zleceń od klientów i podsumowań prac (PO) od tłumaczy, wystawianie faktur, obsługa płatności klientów i dostawców) Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

Efektywne zarządzanie czasem: punktualność i dokładność Dążenie do uczenia się nowych programów i trendów w zarządzaniu projektami, gotowość do podejmowania wyzwań i zorientowanie na sukces Umiejętność pracy zespołowej Wielozadaniowość i umiejętność znajdowania niestandardowych rozwiązań w sytuacjach stresowych i na co dzień Płynny język angielski (doskonała znajomość w mowie i piśmie) Doskonała umiejętność komunikacji oraz negocjacji Dużym plusem jest znajomość innych języków obcych (poza angielskim) Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami tłumaczeniowymi, znajomość narzędzi CAT, QA i TMS.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, którą tworzy przyjazny i pomocny młody zespół Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy adekwatne do wkładu pracy i wskaźników personalnej efektywności (KPI) Pakiet szkoleń oraz możliwość ciągłej nauki Dostęp do literatury branżowej, najnowszego oprogramowania i innych zasobów Możliwość rozwoju zawodowego poprzez wybranie jednej z jasno określonych ścieżek rozwoju Międzynarodowe środowisko, praca w dobrze skomunikowanej, a zarazem zielonej części krakowskiego Podgórza Wiele dodatkowych korzyści oraz możliwość forsowania swoich pomysłów