Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Staż na Junior SEO/08/19

Dodano

12 sierpnia 2019

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Junior SEO staż

Branża

Internet / E-commerce

Nazwa stanowiska

Staż na Junior SEO

Rodzaj pracy

staż/praktyki płatne

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Jesteśmy SEO4.net - krakowska agencja SEO. Działamy w branży już kilkanaście lat, aktualnie prowadzimy działania dla blisko 100 klientów. Oprócz zgromadzonego doświadczenia w prowadzeniu działań SEO, wyróżnia nas tworzenie własnych narzędzi (m.in. SEO Extranet), usprawniających pracę z danymi i monitorujących kondycję stron naszych klientów. Jesteśmy aktywni w społeczności WordPressa, organizujemy spotkania poświęcone tematyce WordPressa- WordUp Kraków. Zapraszamy do udziału w stażu przygotowującego do pracy jako specjalista SEO w naszej agencji.

Zakres obowiązków

Czego się nauczysz? - zasad budowy stron internetowych w zgodzie z wytycznymi Google i sprawdzonymi standardami, - obsługi szeregu aplikacji SEOwych - do analizy widoczności stron internetowych, analizy backlinków, audytów technicznych, prędkości ładowania stron i wielu innych, - komunikacji z wyszukiwarką Google za pomocą specjalistycznych narzędzi, - przeprowadzania technicznych audytów stron internetowych, analityki webowej - jak interpretować dane o ruchu na stronach internetowych, - strategii linkbuildingu, - przeprowadzania analizy słów kluczowych (keywords research)

Wymagania

Na jakie osoby czekamy? - na osoby, które realnie zainteresowane są branżą SEO, chcą się rozwijać w tym kierunku i w najbliższej przyszłości pracować w tym zawodzie, - potrafią analizować dane, lubią stawiać hipotezy i je badać, z dystansem podchodzą do przeczytanych w internecie informacji, wiedzą, że aby zdobyć solidną wiedzę, trzeba docierać do źródeł, potrafią argumentować i uzasadniać swoje decyzje sięgając do źródeł, a nie opinii - mile widziana znajomość podstaw HTML

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Umowa stażowa. Staż płatny.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."