Nr referencyjny

Junior Travel Agent with Languages/01/19

Dodano

21 stycznia 2019

Miejsowość

Kraków

Junior Travel Agent with Languages

Branża

Turystyka

Ilość miejsc pracy

5

Nasz Klient- BCD Travel otwiera Centrum Usług Wspólnych (SSC) w Krakowie! To doskonała okazja dla tych, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie i rozpocząć swoją międzynarodową karierę w Business Travel. BCD Travel jest firmą zarządzającą podróżami, pomaga zapewnić podróżującym satysfakcję oraz bezpieczeństwo. Działa w 108 krajach gdzie pracuje łącznie 13 000 kreatywnych i zaangażowanych ludzi. Aktualnie Poszukujemy osób ze znajomością j. francuskiego/ niemieckiego/holenderskiego na stanowiska Junior Travel Agent.

Zakres obowiązków

Odbieranie połączeń i wiadomości e-maili od Klientów korporacyjnych w sposób grzeczny i profesjonalny Pomoc Klientom w organizacji podróży biznesowych Wypełnianie podstawowych zadań administracyjnych takich, jak aktualizowanie profili podróżniczych lub dostarczanie kopii faktur Utrzymywanie wyjątkowego poziomu obsługi Klienta

Wymagania

Doskonałe znajomości komunikacyjne w j. angielskim oraz j. francuskim Zorientowanie na Klienta oraz usługi Zainteresowanie nowymi technologiami Pewność siebie, zaangażowanie oraz chęć rozwoju Dobre nastawienie na rozwiązywanie problemu Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Umowę o pracę Rozwój w międzynarodowym środowisku Opiekę medyczną Ubezpieczenie na życie Szeroki pakiet benefitów