Nr referencyjny

kelner

Dodano

26 września 2016

Miejsowość

Kraków

Kelnerka potrzebna!

Branża

Gastronomia

Nazwa stanowiska

Kelnerka/ kelner

Ilość miejsc pracy

1

Grupa Obieżyświat Nasza przygoda z gastronomią na wymagającym, rynku Krakowa zaczęła się od małego burritto baru ze sprzedażą na wynos. To wtedy pojawiło się po raz pierwszy logo Obieżyświata, czyli wędrowca z kubkiem kawy. Symbolizuje ono nasze pasje: podróżowanie oraz zainteresowanie kuchniami świata. Nasze doświadczenia niezwykłych smaków i zapachów potraw z Azji, Australii, Ameryki Południowej, a także samej Europy, stały się motywacją do podzielenia się nimi z naszymi klientami. Dzisiaj po 10 latach działalności Grupa Obieżyświat to: Catering organizujemy bankiety, przyjęcia, konferencje od kilkunastu do ponad 1000 osób; Restobar restauracja oferująca nietuzinkowe lunche, atrakcyjną i różnorodną kartę dań oraz możliwość zorganizowania niezapomnianego przyjęcia okolicznościowego; Pizza&Pasta lokal oferujący świeżo wypiekaną pizzę i makarony w niezwykle atrakcyjnych cenach; Cafe punkt z kawą na wynos z cenami chyba nie do pobicia w całym Krakowie.

Zakres obowiązków

Do obowiązku kelnerki będzie należeć obsługa sali

Wymagania

Wymagamy uśmiech i chęć do pracy :-)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

praca od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 20:00