Nr referencyjny

CallC/10/2015

Dodano

5 października 2015

Miejsowość

Kraków

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Ilość miejsc pracy

50

DGM to nowoczesne call center, istniejące na rynku od 2007 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu i realizacji kompleksowych usług z zakresu direct marketingu, tele-sprzedaży i obsługi klienta. Od początku naszej działalności budujemy wiarygodny wizerunek naszych Partnerów na rynku. Realizujemy rozmaite kampanie, dzięki doświadczonym menadżerom oraz wyspecjalizowanym grupom telemarketingowym. Już dziś masz szansę dołączyć do naszego zespołu w jednym z profesjonalnych call center w Krakowie.

Zakres obowiązków

• kontakt z obecnymi klientami ORANGE • prezentacja oferty handlowej • kompleksowa obsługa Klientów

Wymagania

• komunikatywność, kreatywność • nastawienie na cel • dobra dykcja i miły głos • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku • ukończone 18 lat

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• atrakcyjne wynagrodzenie • realną możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy • pakiet szkoleń wdrażających z zakresu produktu oraz technik sprzedaży • całodniową opiekę lidera zespołu • zapewnioną bazę kontaktów • pracę w luźnej i przyjaznej atmosferze