Nr referencyjny

konsultant ds. rekrutacji/06/22

Dodano

13 czerwca 2022

Miejsowość

Kraków

konsultant ds. rekrutacji

Branża

Administracja biurowa

Ilość miejsc pracy

1

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich obowiązków ? • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla - m.in. publikacja ogłoszeń, aktywne poszukiwanie kandydatów, prowadzenie rozmów weryfikujących z kandydatami • Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz pracownikami • Bieżąca współpraca z zespołem i innymi działami firmy • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz Klientów

Wymagania

Czego oczekujemy ? • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji lub sprzedaży • Mile widziana wiedza z zakresu Prawa Pracy oraz znajomości zagadnień kadrowo-płacowych • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Co uzyskasz dołączając do nas ? • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywujący system premiowy • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność i znajomość oferty ManpowerGroup • Ciekawe szkolenia z obszarów rekrutacji, sprzedaży, prawa pracy oraz umiejętności miękkich • Pakiet benefitów - opieka medyczna, karta Multisport na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, dodatkowe dni wolne za staż pracy !

Tak