Nr referencyjny

CallC

Dodano

18 września 2015

Miejsowość

Bydgoszcz

Konsultant ds. wsparcia technicznego z j. niemieckim.

Branża

Administracja biurowa

Ilość miejsc pracy

3

Reprezentuje Grafton Recruitment. Naszym Klientem jest firma z branży IT, dostarczająca rozwiązania z zakresu systemów wsparcia biznesu oraz outsourcingu IT, a także zajmująca się rozwojem najnowszych technologii. W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do pracy na pełen etat na stanowisko:

Zakres obowiązków

Obowiązki:: - Codzienny kontakt z klientem zagranicznym (poprzez telefon, email) - Otrzymywanie zgłoszeń, doradztwo - Pomoc przy zgłaszanych problemach - Tworzenie różnego rodzaju raportów - Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta - Wsparcie międzynarodowego zespołu - Zadania administracyjne

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - (min. B2/C1) - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - (min. B1) - Silna orientacja na obsługę klienta - Umiejętność obsługi komputera - Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- Konkurencyjne wynagrodzenie - Możliwość rozwoju i szkolenia - Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie - Pakiet relokacyjny do Bydgoszczy - Pracę w międzynarodowym środowisku - Darmowe kursy językowe