Nr referencyjny

OK/KRAKOW

Dodano

7 sierpnia 2015

Miejsowość

Kraków

Konsultant obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Ilość miejsc pracy

1

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.Praca Tymczasowa Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Konsultant Telefoniczny ( z orzeczeniem o niepełnosprawności) Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

Obowiązki: - Telefoniczne udzielanie informacji na temat oferowanych produktów i usług, - Umawianie na szkolenia/ przedłużanie umów z klientami - Budowanie dobrego wizerunku firmy poprzez utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

Wymagania

- Komunikatywność, poprawna dykcja, miły głos, - Wykształcenie min. średnie, - Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), - Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- Stabilne warunki zatrudnienia - Stabilną i długotrwałą współprace - Możliwość rozwoju zawodowego

Tak