Nr referencyjny

Konsultant Service Desk (z językiem Rumuńskim)/07/19

Dodano

17 lipca 2019

Miejsowość

Cała Polska - Praca Zdalna

Konsultant Service Desk (z językiem Rumuńskim)

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Ilość miejsc pracy

3

Poprzez specjalizację, skupienie się na wdrażaniu innowacyjnych oraz elastycznych rozwiązań, a także ciągłą optymalizację kosztową organizacji, aspirujemy do roli najlepszego dostawcy usług Service Desk, Serwisu IT i Call Center.

Zakres obowiązków

Rejestrowaniem i rozwiązywaniem zgłoszeń użytkowników związanych z problematyką IT Zdalną obsługą zgłoszeń użytkowników Monitorowaniem terminowości realizowanych zgłoszeń Przekazywaniem problemów do wyższych linii wsparcia

Wymagania

Bardzo dobrej znajomości języka rumuńskiego Komunikatywności i nastawienia pro-klienckiego Analizowania różnorodnych danych i umiejętności szukania rozwiązań Gotowości do nieustannego doskonalenia kompetencji technicznych Dyspozycyjności w weekendy (także jako praca dorywcza)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Rozwój i zdobywanie wiedzy w zakresie IT Długofalowa współpraca Możliwość 100% pracy zdalnej Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/umowa zlecenie/B2B) Pakiet szkoleń technicznych oraz rozwijających kompetencje interpersonalne

Tak