Nr referencyjny

konsultant telefoniczny

Dodano

11 maja 2016

Miejsowość

Kraków

Konsultant telefoniczny – przedłużanie umów abonentom telewizji nc+

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

20

Ilość godzin w tygodniu

25

Teleinvention Contact Center należące do Lockus Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem dostarczająca na rynku nowoczesne rozwiązania Call i Contact Center. Za nasza firmą stoi doświadczenie i potencjał technologiczny spółki giełdowej Unima 2000 S.A. Naszym celem jest wspomaganie Klientów w wyborze optymalnych rozwiązań pod względem technologicznym i kosztowym, dopasowanych do ich potrzeb. Mamy dwie lokalizacje w Krakowie - na ulicy Skarżyńskiego 14 i na Krowoderskich Zuchów 12. Zatrudniamy ponad 200 pracowników, większość to studenci krakowskich uczelni

Zakres obowiązków

- przedłużania umów obecnym abonentom nc+ - analiza potrzeb klienta i dobór indywidualnej dla niego oferty - dbanie razem z nami o wysoki poziom jakości obsługi klientów - budowanie pozytywnych relacji w rozmowie z klientem.

Wymagania

- jeżeli w łatwy sposób nawiązujesz kontakt z ludźmi, - masz dobrą dykcję i miły głos, - uważasz się za osobę odpowiedzialną, - jesteś dyspozycyjnym studentem niezależnie od roku studiów - a może dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy z klientem?

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników - pakiet szkoleń i niezbędne narzędzia pracy - elastyczny grafik - łatwo pogodzisz naukę i pracę - system prowizyjny i motywacyjny - możliwość awansu zawodowego - miłą atmosferę pracy