Nr referencyjny

organizacja szlachetnej paczki/03/2017

Dodano

1 marca 2017

Miejsowość

Kraków

Koordynator ds. Organizacyjnych SZLACHETNEJ PACZKI

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Stowarzyszenie WIOSNA od ponad 15 lat realizuje ideę mądrej pomocy – angażując tysiące osób w ogólnopolskie programy społeczne, takie jak: SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Aby efektywnie działać, na co dzień kierujemy się podejściem biznesowym, kładąc ogromny nacisk na realizację niebagatelnych celów, skuteczność oraz jakość naszych działań. Jesteśmy liderem wśród organizacji pozarządowych, stawiamy na najnowsze rozwiązania, nieustannie się rozwijamy, a najlepsze dopiero przed nami! Współpraca z nami oznacza możliwość współpracy z najlepszymi firmami i specjalistami w wielu dziedzinach.

Zakres obowiązków

Czekają na Ciebie takie wyzwania jak: · organizacja i monitorowanie działań zdalnej grupy Koordynatorów ds. Logistyki (w różnych województwach), · zaplanowanie i prowadzenie ewaluacji procesu wdrożeń wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYŁOŚCI oraz innych szkoleń lub wydarzeń organizowanych w województwach, · wsparcie Zespołu SZLACHETNEJ PACZKI i Programów Społecznych w koordynowaniu projektami, · kontrolowanie budżetu szkoleniowego oraz zarządzanie obiegiem dokumentów finansowo-księgowych, · kreowanie rozwiązań i wdrażanie optymalizacji procesów logistycznych w ramach prowadzonych projektów.

Wymagania

Jesteś gotowy/a, aby dołączyć do naszego zespołu jeżeli: · posiadasz szeroko rozumiane doświadczenie w zarządzaniu zespołem – jesteś nastawiony/a na współpracę, potrafisz odkrywać w ludziach to, co najlepsze i dbasz o efektywną pracę grupy, · znasz się na zarządzaniu projektami i widzisz siebie w roli koordynatora - potrafisz i lubisz organizować takie wydarzenia jak szkolenia, warsztaty, eventy, etc., · słowa harmonogram, plan B, deadline oraz cele nie są Ci obce - jesteś na tyle świetnie zorganizowany/a, że umiesz zaplanować nie tylko swój czas, ale także pracę zespołu, · wstajesz rano i mówisz „chce mi się!” - nie boisz się zmian, jak czegoś nie wiesz to szukasz informacji, a jak widzisz problem to reagujesz i wychodzisz z inicjatywą. Mile widziane doświadczenie w projektach realizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Dlaczego warto nas wybrać: · praca na pełen etat na okres 3 miesięcy z perspektywą przedłużenia współpracy, · elastyczne i ruchome godziny pracy, tak abyś rano mógł/a pospać dłużej albo wyjść wcześniej, · służbowy laptop oraz telefon z opłaconym abonamentem, · dzielenie się swoją wiedzą i wymianą doświadczeń ze specjalistami i ekspertami, · przyjazna przestrzeń pracy - nowoczesne biura w centrum Krakowa i Warszawy oraz luźny dress code, · dopłata do prywatnych świadczeń medycznych oraz zajęć sportowych, a także udział w takich eventach jak Gala SZLACHETNEJ PACZKI czy Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim. Poranną kawę możesz wypić w towarzystwie najlepszego zespołu ludzi na świecie w biurze w centrum Krakowa. Entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie tworzą unikalną atmosferę. Każda minuta Twojej pracy będzie miała sens, bo w WIOŚNIE grzejemy na ideałach! Możesz pracować przy biurku, na kanapie, balkonie albo w chmurze. Nuda? Nie w WIOŚNIE! Tu każdy dzień to nowe wyzwanie! WIOSNA daje Ci swobodę - doceniamy wychodzenie z własną inicjatywą oraz dajemy Ci możliwość dochodzenia do celu własnymi drogami. Czekają na Ciebie ambitne zadania, innowacyjne projekty i nieograniczone możliwości zdobywania nowych kompetencji. Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy i jak pracujemy razem, a to daje nam poczucie prawdziwej satysfakcji z wykonywanej pracy. Zachęcamy do udziału w rekrutacji również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Tak