Nr referencyjny

Koordynator procesu projektowania/07/2017

Dodano

14 lipca 2017

Miejsowość

Kraków

Koordynator procesu projektowania – weryfikacja projektu

Branża

Budownictwo / Geodezja

Ilość miejsc pracy

1

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce, czerpiącą z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizująca się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma ma w swoim dorobku budowę setki kilometrów kluczowych dla państwa autostrad i dróg ekspresowych, kompleksów mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej czy stacji elektroenergetycznych.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: •weryfikacja Dokumentacji Technicznej (cześć Kolejowa) pod względem zgodności z wymaganiami Kontraktu Głównego, założeniami przetargowymi. •weryfikacja i sporządzanie korespondencji w ramach procesu projektowania (Wykonawca – Projektant) •sporządzenie propozycji optymalizacyjnych rozwiązań projektowych •analiza ekonomiczna rozwiązań projektowych •prowadzenie weryfikacji wg procedur wewnętrznych dotyczących procesu projektowania. •przygotowanie raportów z prowadzonych prac

Wymagania

Wymagania: •wykształcenie wyższe inżynierskie : Budownictwo, spec. kolejowa •min. 1 rok doświadczenia w pracy na budowie przy realizacji kontraktu na stanowisku inżynier budowy/Kierownik Robót •Microsoft Office - Word, Excel, AutoCAD •angielski : komunikatywny (B1) •umiejętność pracy w zespole •komunikatywność •kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów •mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: •stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w Firmie gwarantującej wysokie standardy pracy •szeroki pakiet dodatkowych świadczeń dla pracowników (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego) •samodzielne stanowisko pracy •możliwość rozwoju, dostęp do szkoleń •niezbędne narzędzia pracy